Stránka používa cookies.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA elektriny, alebo plynu


Na stránke VyhodnaEnergia.SK od roku 2010 pomáhame odberateľom elektriny/plynu nájsť si najvýhodnejšieho dodávateľa tým, že porovnávame ceny elektriny/plynu od dodávateľov.

Dve zamurované skrinky s elektromermi.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA spája odberateľov elektriny/plynu (domácnosti, firmy). Zrátajú sa ročné odbery na odberných miestach, pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ. Spočítaním ročných odberov (samostatne elektrina, samostatne plyn) bude vytvorený jeden spoločný veľký odber elektriny, alebo plynu pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ elektriny a dodávateľ plynu.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA vyrovnáva sily medzi "malými" odberateľmi a "veľkými" dodávateľmi.

Čím väčší počet odberateľov elektriny/plynu bude zapojených do Spoločného výberu dodávateľa, tak tým lepšia vyjednávacia pozícia. Spoločný výber dodávateľa je vhodný aj pre odberné miesta, na ktorých je v súčasnosti zmluvná viazanosť – po uplynutí viazanosti.

Nastenna skrina s plynomerom.

Aktuálne je pripravované nové webové riešenie pre SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, ktoré bude v krátkej dobe prístupné na webe. Dovtedy, v prípade Vášho záujmu, pošlite na adresu kontakt@VyhodnaEnergia.sk e-mail s textom "Mám záujem o službu SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, pošlite mi bližšie informácie.".