Stránka používa cookies.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA elektriny, alebo plynu


Na stránke VyhodnaEnergia.SK od roku 2010 pomáhame odberateľom elektriny/plynu nájsť si najvýhodnejšieho dodávateľa tým, že porovnávame ceny elektriny/plynu od dodávateľov.

Pomáhame aj naďalej - spustili sme novú službu SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA ELEKTRINY, PLYNU

Dve zamurované skrinky s elektromermi.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA spája odberateľov elektriny/plynu (domácnosti, firmy). Zrátame ročné odbery na odberných miestach, pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ. Spočítaním ročných odberov (samostatne elektrina, samostatne plyn) bude vytvorený jeden spoločný veľký odber elektriny, alebo plynu pre ktoré sa bude vyberať dodávateľ elektriny a dodávateľ plynu.

SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA vyrovnáva sily medzi "malými" odberateľmi a "veľkými" dodávateľmi.

Čím väčší počet odberateľov elektriny/plynu bude zapojených do Spoločného výberu dodávateľa, tak tým budeme mať spoločne lepšiu pozíciu pri vyjednávaní s dodávateľmi elektriny/plynu. Spoločný výber dodávateľa je vhodný aj pre odberné miesta, na ktorých je v súčasnosti zmluvná viazanosť – odberné miesto môže byť zapojené do spoločného výberu dodávateľa už pred skončením viazanosti (cca 6 mesiacov), aby sme stihli vybrať lacnejšieho dodávateľa pre toto odberné miesto k dátumu, kedy bude odberné miesto už bez viazanosti.

Nastenna skrina s plynomerom.

Aktuálne pripravujeme nové webové riešenie pre SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, ktoré bude v krátkej dobe prístupné na webe. Dovtedy, v prípade Vášho záujmu, pošlite na adresu kontakt@VyhodnaEnergia.sk e-mail s textom "Mám záujme o službu SPOLOČNÝ VÝBER DODÁVATEĽA, pošlite mi bližšie informácie.".